Yks 2018 sınavım ve başımdan geçenler ve de nefret edilecek kantinci.

Parmaklarımdaki siyah lekelerin kalemi çok kullandığımdan oldu zannedebilirsiniz ki değil, biraz başka hikayesi var, onu da yazıcam.
Öncelikle sınava hiç hazırlanmadım, sadece dün gece bir kaç deneme sorusu çözdüm.
Bu sabah 9:17 saatinde uyandım, giyindim  giriş belgemi ve nüfus dairesinden aldığım geçici kimlik belgesini şeffaf dosyaya koydum, arabaya atladım gaza bastım  sınav yerim çallıdaki akdeniz üniversitesi sosyal bilimler meslek yüksek okulu.
Arabayı okulun arkasına Park ettim, yanıma araba anahtarını da aldım mecburen ve ehliyet belki geçici kimlik belgesi yanında isteyebilirler diye. Polis arama yaparken sordum dedi ehliyet gerekmez, geçici kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi dışında hiç bir şey sokamazsın diye  Hemen şeffaf dosyamı alıp atıyordu ki aldım ondan  neyse ehliyetimi ve anahtarımı kantine emnat edeyim diye kantine gittim. Son beş dakika kalmış  kantinci kırk yaşlarında saçları ağarmış zayıf bir şahıs. Emanet için üç ₺ istedi  param arabada sınav çıkışı öderim dedim, olmaz dedi  al kardeşim eşyalarını dedi  Şok oldum. Lan insan bu kadar mı düşer  ne iğrenç yaratıksınız lan adi pislik diye mırıldanarak çıktım kantinden   Gidip eşyalarımı arabada bıraktım ama anahtar ne olacak?

Anahtarı da arabamın tekerinin jantının içine bıraktım. Büyük bir riske girmiştim ama mecbur kaldım çünkü vakit kalmamıştı. Ellerim siyah toz leke oldu, okul bahçesine girerken tatlı mı tatlı bir bayan güvenlikçiden ıslak mendil istedim  bayan gel içeride lavabo var yıka dedi  girdim yıkadım bana havlu uzattı elimi kuruladım. O aceleyle anahtarı güvenlikçi bayana teslim etmek hiç aklıma gelmemişti ama teslim etseydim seve seve yardım ederdi çünkü öyle bir insan iyi kalpli bir bayan.
Şimdi aynı okulda görev yapan bayan güvenlikçi ve bağy kantinci ye bakın. Bu iki zıt kişilik aynı yerde çalışabiliyor.
İşte sınavda o alçak kantinci ye olan öfkemi yatıştırmak için o tatlı bayanın iyi kalğliliğini düşünüyordum. Ama sınavda iyi performans sergilemem için yeteri kadar yardımı olmadı. Çünkü çok zordu bu sınav. Eski sınavlardan çok farklı  ayrıca uzun zamandır uzak olduğum için bu tür şeylere epey yavaş çözüyordum  Ama vakit yeterli olsaydı sanırım 95 net yapardım mevcut bilgilerimle  ama hızlı değildim vakit yetmedi. İyi çalışan bir aday kesinlikle en az 110 net yapabilir diye düşünüyorum.
Ben sanırım 60 net yaptım.
Eğer bu okulu kazanırsam o kantinciden su bile almam.
Utanmaz herif ya. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Text-To-Speech Yazı Okuma Aracı (Yazıyı sese Çevir)

Ücretsiz Backlink Edinebileceğiniz Pagerankı Yüksek siteler

En Çok Kazandıran, Kesin Ödeme Yapan PTC, Anket, Reklam Siteleri 2016