Netfor ifşa part II

Netfor sahtekarlık ağı
Netfor çakalı 

Netfor hakkında daha önce yazdığıma karşılık bana gelen tehdit mesajı gerçek bir hesap tarafından bile değil. 

Netfor nihayet siteye yeni bir şeyler yazmış. Ama yine açıklık yok. Heryerde kazanacaksınız diyor.
Hepsinin abartı hurafe yalan olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
1. Tv reklamlarından para kazanacağınızı iddia ediyor. Ama sürekli reklam izleyip kazanabilecek misiniz? Hayır çünkü izleme kotası olacak.  Bu tür bütün sistemlerde kota vardır. Günde üç beş reklam izletirler, reklam başına da bir kaç kuruş öderler.
2. Alışverişinizden kazanacağınızı iddia ediyor.  Bu mekanizma şöyle işler. Aldığınız ürünlerin barkod numaralarını isterler. Siz de gönderirsiniz ve yine bir kaç kuruş ya gelir ya Gelmez.
3. İnternet alışverişinizi de kendilerinin belirlediği kanalları kullanmanız karşılığı bir iki kuruş indirim ya da ödül verilir.
4. Elektrik su telefon faturalarından para kazanacağınızı iddia ediyor ama açıklama yapmıyor. Bunu nasıl yapacaklarını bilemiyorum ama tahminimce otomatik ödeme talimatı alıp bir kaç kuruş ödeme yapılacak size.

Dikkat etmeniz gereken şey sitedeki bayilik başvuru formu. Adamlar bayi çekmeye çalışıyor. Bu yazılarla videolarla göz doldurup sizi ikna edip bayilik ücretini kapmak tek amaçlarıdır. 

Bu çakallara elini veren kolunu kaptırır.

Yorumlar

  1. Şu yazıyı açalı ne kadar zaman olmuş adamlar halen aynı şekilde sayfalarına girin hep vaat.Ve netfor başlıyor geri sayım başladı v.s gibi hep aynı kelimeler ile insanları oyalıyorlar.En çok oyaladıkları kesim bayilik verdiği insanlar varını yoğunu elinde ne varsa almadan bırakmıyor.Çok kötü dolandırılan insanlar mevcut.Bayilik mantığıyla çok kazandıracaklarına inandırıyorlar.İnternetteki görseller Facebook sayfalarındaki vaatler her biri birer komedi.Sözde 11 milyon emekli Netfor ailesine katılmış , havalimanı aktarma araçlarına reklam verildiği iddaa edilmiş (resim öyle bi photoshop ki inanmak için kör olmanız lazım) yine de inananlar bunlara para kaptıranlar oluyor.Kesinlikle NETFOR denen platformdan uzak durun.2016 yılı vaatle 2017 yılı vaatle geçmiş alayı sahtekar kesinlikle inanmayın.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumlarınızı bekliyorum

Bu blogdaki popüler yayınlar

Text-To-Speech Yazı Okuma Aracı (Yazıyı sese Çevir)

Ücretsiz Backlink Edinebileceğiniz Pagerankı Yüksek siteler

En Çok Kazandıran, Kesin Ödeme Yapan PTC, Anket, Reklam Siteleri 2016