Diş apsesi nasıl geçer? Kesin çözüm.

diş apsesi nasıl geçer kesin çözümü
Dişler

Dişlerin apse yapamasının en büyük sebebi: Şeker ve şekerli besinler.

Dişlerde apse yapan da, çürük yapan da kesinlikle şeker ve şekerli ürünlerdir. Ambalajlı tüm ürünleri de dahil edebiliriz.
Eğer bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimalle sürekli nükseden diş apsesi sorununuz vardır. Bundan kurtulmak istiyorsanız şekeri hayatınızdan çıkarın. Size garanti veriyorum diş apsesi sorununuz çözülecektir.
Diş sağlığı ürünleri reklamlarında hep suçlu olarak asitli yiyecekleri gösterirler. Külliyen yalan. Asitlerin çürütücü, apse yapıcı etkisi olsaydı, vücudumuzun yapıtaşları olan aminoasitler yüzünden çürüyüp ölürdük. Asitten asite fark var. Aminoasitler proteinlerimizin yapıtaşları, Nükleik asitler olan DNA,RNA zarar mı yani. Dişlerinizin ve vücudunuzun sağlığı için şekeri terketmenizi öneriririm. kesinlikle çok faydasını göreceksiniz. Kilo verirsiniz, eğer çabuk yorulan biri iseniz şekeri bıraktıktan sonra kolay kolay yorulmayacaksınız, ağız ve diş sağlığınızı koruyacaksınız. Sebepsiz baş ağrılarınız geçecek. Ben kronik hastalıkların çoğunun şekerden kaynaklandığına inanıyorum. Test etmek sizin elinizde, Şekeri ve şekerli ürünleri bıraktıktan sonra farkı görecek, hissedeceksiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Text-To-Speech Yazı Okuma Aracı (Yazıyı sese Çevir)

Ücretsiz Backlink Edinebileceğiniz Pagerankı Yüksek siteler

En Çok Kazandıran, Kesin Ödeme Yapan PTC, Anket, Reklam Siteleri 2016